Augļu diēta

Pievienoja Dec 15, 2015

Pasaulē ir daudz un dažādas diētas sākot ar vienkāršām badošanās diētām līdz kompleksām diētām, kur drīkst ēst tikai noteiktu kategoriju produktus un noteiktā daudzumā. Bet bieži vien visvieglākais ceļš ir izvēlēties diētu, kas būtu gan veselīga gan ļautu mums nomest liekos kilogramus bez liekām pūlēm. Un viena no šādām diētām ir augļu diēta, kurā ir atļauts ēst tikai un vienīgi augļus un ar kuru tad arī ir iesējams ātri un viegli nomest savus liekos kilogramus.

Augļi un dārzeņi ir dabīgākais veids, kā tad arī ir iespējams iegūt pietiekoši daudz visas vajadzīgās vielas savam ķermenim, bet reizē arī uzņemt visai maz kaloriju, jo augļos un dārzeņos parasti ļoti daudz ir tieši ūdens un, ēdot šo barību tad tu uzņem daudz ūdeni, kas tev sākumā liek justies paēdušam, bet tad, kad tev jau atkal sāk gribēties ēst tu vari atkal notiesāt kādu no šiem dārzeņiem vai augļiem. Šāda tipa diētas, kur drīkst ēst tikai vienu ēdiena grupu, bet neierobežotā daudzumā parasti cilvēki sauc par ļoti vienveidīgu, bet padomājiet cik daudz patiesībā pasaulē ir dažādi augļi un dārzeņi, no kuriem tad tu vari izvēlēties. Katru dienu tu vari kombinēt savas ēdienreizes kā vien tu vēlies un tādā veidā visu laiku saņemt dažādību, kas mums ļoti ir vajadzīga. Protams, tiem, kas ir gaļas mīļi noteikti, ka būs ļoti grūti izturēt pirmās dienas, kad pēkšņi vairs netiks lietota gaļa, bet pēc kādas nedēļas ar katru dienu šī diēta paliks vieglāka un vieglāka. Protams, nevajadzētu arī pārcensties un ilgāk par vienu mēnesi ēsti tikai augļus un dārzeņus arī nevajadzētu, jo tad var rasties kādu vajadzīgu vielu deficīts!

Svarīgi ir tas, lai visi šie ēdamie augļi un arī dārzeņi būtu svaigā veidā nevis cepti vai vārīti, jo pretējā gadījumā, piemēram, cepot kartupeļus tu uzreiz uzņemsi eļļu, kurā ir ļoti daudz kalorijas. Tāpēc arī daudz labāk ir vienkārši apēst, piemēram tomātu, gurķu un kāpostu salātus bez eļļas un bez krējuma, bet saldajā ēdienā uzēst vai nu kādu banānu vai ābolu vai apelsīnu. Un šādi tad arī ātri vien tu sāksi zaudēt kilogramus. Bet atceries, ka svara zaudēšana nenotiek tik ātri un mēneša laikā maksimums tu varēsi zaudēt kādus 2-3 kilogramus, jo vienā kilogramā ir aptuveni 7000 kalorijas, bet dienā tev ir jāapēd 2000 kalorijas, kas nozīmē, ka pat tad, ja tu samazināsi savu uzņemto kaloriju daudzumu par 1/4 tad tev būs vajadzīgas 14 dienas, lai nomestu vienu kilogramu un tādā tempā mēnesī pazudīs tikai 2 KG

Tāpēc esi pacietīgs un mācies izbaudīt augļu un dārzeņu svaigo garšu!